Történelmi csúcs: 615 euró/MWh lesz ma a villamos energia ára (másnapi piac) Németországban este: soha nem volt ilyen magas. Hogy lehet ez? Úgy, hogy az eszetlen sötétzöld ideológia nem tudja…

A kínai kutatók fejlett tükrök és mikrohullámú adók segítségével rövid távolságokon keresztül vezeték nélküli elektromosságot továbbítanak. Céljuk azonban messze túlmutat a Földön. Azt tervezik, hogy hatalmas napelemeket indítanak a mély űrbe, és végtelen mennyiségű tiszta energiát sugároznak vissza a Földre, ezzel forradalmasítva a globális energiafogyasztást a Föld minden jövő generációja számára.
/posztok.hu

️Mivel nagyon rosszkor jöhetett neki a Marci-bácsi sztori, és nagyon szorította az idő, vélhetően ezért próbált valami nagyot mondani, valami nagyot terelni. Valamit amivel a híveit hergelheti tovább.…





