Francesca Rivafinoli megint. Link kommentben.
Francesca Rivafinoli megint. Link kommentben.
Én aztán végtelenül megértem az ilyen kis benzinkutak tulajdonosait. Remélem rendeződik a helyzetük és nem kell bezárniuk. DE! Akik azt mondják, hogy nem erre szavaztak azoknak szeretnék a jövőre…
Ez nem jött össze!
A lengyel Csíksomlyó - úton a Fekete Madonnához
️
️ Így jártatok mi szóltunk előre, de akkor azt mondtátok Magyar Pétert ismételve, hogy az csak propaganda” és hazugság! Itt van most nektek “propaganda” helyett a valóság! Áragggyon!
Csak egy!
️Az ex-RTL-es Szondi Vandát számon kérték az utcán, válasz helyett menekülőre fogta!
vége van, kicsi
Hujjujjjujjjj! Csúnya dolog! Kijevben a szivárványos zászlót tapossák! Mit fog szólni az EU? 


️ A Tisza 16 hét alatt nagyobb hatalomkoncentrációt akar elérni, mint a Fidesz 16 év alatt.