Ez nem jött össze!
Én aztán végtelenül megértem az ilyen kis benzinkutak tulajdonosait. Remélem rendeződik a helyzetük és nem kell bezárniuk. DE! Akik azt mondják, hogy nem erre szavaztak azoknak szeretnék a jövőre nézve egy fontos üzenetet megfogalmazni: pontosan erre szavaztatok. Abban a pillanatban, hogy leadtátok a voksotokat egy olyan emberre, aki a másodperc töredéke alatt változtatja meg a véleményét, aki úton-útfélen hazudik, aki bárkin átgázol és bárkit elárul, ha éppen az szolgálja az előrehaladását, elfogadtátok azt, ami most jön. Ti kondicionáltátok őt erre. Már akkor, amikor nem járt be az EP-be és simán megúszta. Akkor, amikor hagytátok, hogy a lényeges kérdések elől válasz nélkül kitérjen. Akkor, amikor azt mondtátok, hogy mindegy mi lesz csak ne az Orbán. Kitartást kívánok minden nem tiszás és tiszás honfitársamnak ahhoz, ami most jön. Egy biztos: azzal nem értek el semmit, hogy “nem erre szavaztunk”.
/posztok.hu

️
️ Így jártatok mi szóltunk előre, de akkor azt mondtátok Magyar Pétert ismételve, hogy az csak propaganda” és hazugság! Itt van most nektek “propaganda” helyett a valóság! Áragggyon!
️Az ex-RTL-es Szondi Vandát számon kérték az utcán, válasz helyett menekülőre fogta!
vége van, kicsi
️ A Tisza 16 hét alatt nagyobb hatalomkoncentrációt akar elérni, mint a Fidesz 16 év alatt.
