Az a megtiszteltetés ért, hogy vasárnap én vezethetem a Sajtóklub című műsort.
Mármint ezt nem csak úgy mondom -írom- tényleg hatalmas megtiszteltetés a Sajtóklubot vezetni, még akkor is, ha csak egy beugrásról van szó. Nyilván kezem,lábam, hangom, igazából mindenem is remegett, amikor felvettük, és eközben természetesen rettenetes boldog is voltam.
Köszönöm a Hír Tv-nek a lehetőséget, és a bizalmat.
Kiváló vendégeink pedig, akiktől ezúton is elnézést kérek, hogy csak most említem meg őket, Néző László, Bencsik András, és Bencsik Gábor lesznek.

Európa módszeresen teszi magát tönkre!

Aha, persze!

“És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős kormányzati intézkedést, amire büszkék lehetünk, azon túl, hogy a szarból visszahoztuk a…

Úgy érdekelne hogy a F.O.S. és olvasói, akik lelkesen tapsikolnak BÁRMINEK amit Brüsszel tesz, és Orbánoznak mindenre, vajon felfogják-e, hogy NEKIK IS SZAR LESZ, ha nem lesz mielőbb BÉKE?

Visszavonta a másodfokú riasztásokat a meteorológiai szolgálat

Az Országos Meteorológiai Szolgálat visszavonta a korábban zivatarok veszélye miatt kiadott másodfokú riasztást, így Magyarország…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média