Az a megtiszteltetés ért, hogy vasárnap én vezethetem a Sajtóklub című műsort.
Mármint ezt nem csak úgy mondom -írom- tényleg hatalmas megtiszteltetés a Sajtóklubot vezetni, még akkor is, ha csak egy beugrásról van szó. Nyilván kezem,lábam, hangom, igazából mindenem is remegett, amikor felvettük, és eközben természetesen rettenetes boldog is voltam.
Köszönöm a Hír Tv-nek a lehetőséget, és a bizalmat.
Kiváló vendégeink pedig, akiktől ezúton is elnézést kérek, hogy csak most említem meg őket, Néző László, Bencsik András, és Bencsik Gábor lesznek.
/posztok.hu
Európa módszeresen teszi magát tönkre!
️


Európa módszeresen teszi magát tönkre!

