Úgy érdekelne hogy a F.O.S. és olvasói, akik lelkesen tapsikolnak BÁRMINEK amit Brüsszel tesz, és Orbánoznak mindenre, vajon felfogják-e, hogy NEKIK IS SZAR LESZ, ha nem lesz mielőbb BÉKE?
Aha, persze!
“És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős kormányzati intézkedést, amire büszkék lehetünk, azon túl, hogy a szarból visszahoztuk a kormányzást a végére. Semmit. Ha el kell számolni az országnak, hogy mit csináltunk négy év alatt, akkor mit mondunk?”
Részlet Gyurcsány Ferenc Őszödön, zárt körben elmondott beszédéből. Gyurcsány sem a beszéd kiszivárgásakor, sem az azt követő tiltakozáshullám hatására nem mondott le.
Soha többé Gyurcsányt!🙅
Soha többé baloldalt!🙅
/posztok.hu

Európa módszeresen teszi magát tönkre!
️


