Aha, persze!

“És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős kormányzati intézkedést, amire büszkék lehetünk, azon túl, hogy a szarból visszahoztuk a kormányzást a végére. Semmit. Ha el kell számolni az országnak, hogy mit csináltunk négy év alatt, akkor mit mondunk?”

Részlet Gyurcsány Ferenc Őszödön, zárt körben elmondott beszédéből. Gyurcsány sem a beszéd kiszivárgásakor, sem az azt követő tiltakozáshullám hatására nem mondott le.

Soha többé Gyurcsányt!🙅

Soha többé baloldalt!🙅

Úgy érdekelne hogy a F.O.S. és olvasói, akik lelkesen tapsikolnak BÁRMINEK amit Brüsszel tesz, és Orbánoznak mindenre, vajon felfogják-e, hogy NEKIK IS SZAR LESZ, ha nem lesz mielőbb BÉKE?

Visszavonta a másodfokú riasztásokat a meteorológiai szolgálat

Az Országos Meteorológiai Szolgálat visszavonta a korábban zivatarok veszélye miatt kiadott másodfokú riasztást, így Magyarország…

Mindig eltűnődöm azon, hogy Brüsszelben még mindig meglepődnek rajta, hogy az uniós energiaszankciókra reagálva az oroszok elzárogatják a gázcsapokat…

Én óvnám az országot attól, hogy bármilyen időben, de különösen vészterhes időkben Gyurcsány Ferencre bármit rábízzon - mondta Gyulyás Gergely a kormányinfón.

Én óvnám az országot…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média