Elég az eszkalációból!
Orbán. Sulyok. Magyar.
Három politikus, három beszéd, interjú.
Klasszikus évzáró-műfaj.
A miniszterelnöké világos volt és higgadt: egy veszélyekkel teli korban egy békés Magyarország képét festette meg.
Orbán Viktor azt is elmondta, hogy mire kéri felhatalmazást a választóktól.
Ki kell maradnunk a háborúból.
A köztársasági elnök – Kapu Tiborral az oldalán – a nemzeti összetartozásról beszélt.
A büszkeségről.
A nemzetről.
És Magyar Péter?
Fenyegetőzés.
Hergelés.
A kormánypártisággal nem vádolható Nagy Attila Tibor elemzése szerint pedig Magyar Péter nem fogja elismerni a választási vereségét.
Előre menekülés?
Lehet.
De ami biztos, hogy a beszédek, beszélgetések között óriási különbségeket tapasztaltam.
Higgadtság, nemzetben gondolkodás, büszkeség vs. uszítás és gőgösség.
/posztok.hu
️






Lencse vagy kocsonya? Nálam készül az újévi virslis lencsefőzelék!
Boldog új évet!
️
