Magyarország történelmébe, még soha nem próbált hatalomra törni egy ennyire közveszélyes őrült pszichopata! Meg kell fékezni! 
Az emberek különbözőek. Vannak akik vágtatnak tovább, vannak akik némi aggodalommal néznek mindig egy új év elé.
Van amit nem, de nagyon sok dolgot mi tudunk alakítani. Az életünket például azzal is, hogy a kampányra fordulva dolgozunk, szavazunk és megnyerjük a 2026-os választásokat is magunk, családunk és a jövőnk miatt.
A győzelmeinket mindig közösen értük el, egymást támogatva, erősítve. Ez most is így lesz.
Köszönöm, hogy itt vagytok, hogy együtt gondolkodunk és teszünk. Nincs bennünk kétség! Dolgozunk és nyerünk.
Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok! Boldog új évet kívánok mindenkinek!
/posztok.hu


Lencse vagy kocsonya? Nálam készül az újévi virslis lencsefőzelék!
Boldog új évet!
️



️
