Ma meglátogattam a 83 éves Nagymamámat!❤️
Sajnos kórházban volt, de szerencsére már minden rendben vele!
Beszélgettünk egy jót és eszébe jutott, hogy még nem töltötte ki a nemzeti konzultációt.
️Ezért…
Ma meglátogattam a 83 éves Nagymamámat!❤️
Sajnos kórházban volt, de szerencsére már minden rendben vele!
Beszélgettünk egy jót és eszébe jutott, hogy még nem töltötte ki a nemzeti konzultációt.
️Ezért…
gondolkozom, van-e mostanság a világpolitikában fárasztóbb f
️$z Mileinél, de nem találok mást. szerencsére jó messze van.
️ csak úgy füstölögnek a Soros-féle szervezetek utalásai Belgrádba.
mennyi ott most egy “progresszív tüntető vagyok” darabdíja?
pedig _MECSODA_ tisztesség volt, amikor ezek a bizonyos értelmiségiek - akiknek amúgy túlnyomó része amilyen hoch volt más szellemi területeken, annyira tökéletesen bizonyult $€gghülyének a…
Családi látogatás után lefutottuk a bejglit,
miközben egy kedves barátom foci edzést tartott a gyerekeknek.
️
️
Van már "Kutyák vs petárda" téma vagy majd kicsit később?
🐕🔄
A tiltakozó német gazdák hirtelen n@c1k lettek 
Ki hitte volna
Érted. Ha kiállsz az országod és a saját érdekeidérty akkor te a liPsiknek szélsőjobbos vagy.
Akiket nem mellesleg épp most akarnak…
