Van már "Kutyák vs petárda" téma vagy majd kicsit később?
🐕🔄
Családi látogatás után lefutottuk a bejglit,
miközben egy kedves barátom foci edzést tartott a gyerekeknek.
️
️
Van már "Kutyák vs petárda" téma vagy majd kicsit később?
🐕🔄
A tiltakozó német gazdák hirtelen n@c1k lettek 
Ki hitte volna
Érted. Ha kiállsz az országod és a saját érdekeidérty akkor te a liPsiknek szélsőjobbos vagy.
Akiket nem mellesleg épp most akarnak…

Fel szeretném hívni a libsik figyelmét! Árvíz van! Be ne vegyék, hogy Gergő vizibicikli sávot adott át!:


Valaki szóljon a dollármédiának, hogy pontosan erről szól az a világ, amit a globalista gazdáik teremtenek.
Mert valóban: a lényeg, hogy úgy érezd, minden oké, miközben kiüríted a lelked, elhagyod…
Jól halad a…