Vajon miért? Én pedig azt hittem, hogy amikor apa megy a gyerekért az oviba és egyszercsak megáll mellette egy kisbusz, amiből kiugrálnak a katonák, akik berángatják őt a kisbuszba, az utána boldogan megy a frontra... Tehát tévedtem....
Ez az aberráció nem tarthat a végtelenségig.
Tusványos a jó beszélgetések helyszíne is!



Bezzeg....
Felesleges a megnyitón "minőségén" keseregni, ahogy azon méginkább, hogy ügynökmunkával elvették ezt a lehetőséget tőlünk. Tanulni kell mások hibáiból és nem elefelejteni, hogy milyen az ellenfél.
Jó reggelt Erdély! Ez itt tényleg a béke szigete. 


Együtt a jobb pályán Tusványoson!