Ez az aberráció nem tarthat a végtelenségig.
Tusványos a jó beszélgetések helyszíne is!



Bezzeg....
Felesleges a megnyitón "minőségén" keseregni, ahogy azon méginkább, hogy ügynökmunkával elvették ezt a lehetőséget tőlünk. Tanulni kell mások hibáiból és nem elefelejteni, hogy milyen az ellenfél.
Jó reggelt Erdély! Ez itt tényleg a béke szigete. 


Együtt a jobb pályán Tusványoson!
Olimpia 2024
Tessék, láthattátok...Addig lesz itt normális világ, amíg Orbán van...