️Az Európai Parlament lmbtq külön megbízottja
️
Hétfőn @Navracsics Tibor levélben fordult a Tapolcai Városi Mozi igazgatójához, amit közösségi oldalán is megosztott követőivel (https://bit.ly/3wxuX3u). A levélben a tapolcaiak felháborodását hangosítja fel a volt uniós biztos, miszerint a helyiek csak úgy tudják megnézni az Elk*rtuk című politikai kritmit, ha a szomszédos városok valamelyikébe utaznak, ahol játsszák a filmet.
Tapolcán ugyanis a Jobbikos polgármester és a baloldali többségű városvezetés és a város által üzemeltetett mozi valahogy megfeledkezett az elmúlt évek legnagyobb érdkelődését és hazai nézőszámát hozó Elk*rtuk műsorra tűzéséről.
Persze összeszedhetnénk minden jóindulatunkat és gondolhatnánk azt is, hogy a film bemutatását és vetítését egyszerűen elfelejtették - mert mondjuk nem hallottak róla, hogy lehetőségük van az első magyar politikai krimi vetítésére. De valljuk be, ez legalább olyan naiv dolog lenne, mintha egy brüsszeli energialobbista óriásvállalat korábbi emberétől, mint Márki-Zay Péter azt várnánk, hogy ne törölje el a rezsicsökkentést, ha a baloldal hatalomra kerülne. (https://bit.ly/3qlneEF)
Persze mindez nem újdonság. A hazai filmszínházak többsége, így a Főváros tulajdonában álló Budapest Film mozik (Corvint, Művészt, Puskin, Toldi, Tabánt és Kino Cafe) vagy a magyar multiplexek 80 százaléka sem akarta játszani a filmet, politikai okokra hivatkozva, azonban ezek többsége végül engedett nézői nyomásnak és kiemelkedően magas érdeklődésnek és műsorra tűzte a filmet. Igaz, vannak mozik, ahol így is csak napi 1-2 alkalommal lehet jegyet váltani az Elk*rtukra.
A balos-jobbikos tapolcai városvezetés azonban nem enged az emberek érdeklődésének és a városi mozi vezetőjének válaszából is egyértelműen kiderül, hogy a filmet a témája miatt és a döntéshozókkal való egyeztetés okán nem játsszák a városban. Bakonyi Veronika, rettenetes magyartalansággal megírt válasza szerint:
“Tájékoztatom a film kapcsán, annak témája okán, a lefolytatott egyeztetések eredményeként született döntés alapján a filmet nem tűzzük műsorra.” (https://bit.ly/3mZs3RZ)
A döntéshozó szerepében pedig minden bizonnyal a tulajdonos önkormányzat értendő, a kör pedig bezárul: ez a néhai “jobbikos” polgármester és a baloldali többségű városvezetés.
Ez az ígért szép új világ, ahol a baloldal - bendőjében a Jobbikkal - megmondja neked, hogy melyik filmet nézheted és melyiket nézd ott, ahol akarod vagy épp tudod. Egy biztos, azt nem akarják, hogy bármi is felidézze, hogy 2006-ban Gyurcsány Ferenc hogyan hazudott mindannyiunk szemébe, és azután milyen baloldali elnyomás kezdődött Magyarországon az őszödi hazugságbeszédet követő elégedetlenség elsöprésére.
️Az Európai Parlament lmbtq külön megbízottja
️
Páratlan lokációval, Glasgow központjától alig néhány lépésre kínáljuk eladásra ezt a patinás, historizáló stílusú, modern belső terekkel rendelkező ingatlant.
Kosztümös és/vagy felnőttfilmek…
PERT VESZTETT AZ BALOLDALI FAKE NEWS GYÁR!
Hoppál Péter jobboldali képviselő pert nyert a baloldali mocskolodó oldal ellen!
Ezalenyeg.hu
Eddig 130 MILLIÓ forintot költöttek hirdetesekre a Facebook…
Az egyik migráns a lengyel-belorusz határon el is mondja, hogy ő nem Lengyelországba, hanem Németországba akar menni.
️ Az ember néha arra gondol, hogy tényleg át kéne dobni őket, aztán legyenek el,…



Egyre durvább a helyzet a lengyel-belorusz határon!
A rezsicsökkentés eltörlése jobban fájna a szegényeknek.
Gyakori kritika a rezsicsökkentéssel szemben, hogy mivel minden háztartásra vonatkozik, a gazdagokat támogatja, a szegényeket pedig az "út…
Sötétben tapogatóztak a tűzoltók 👆
Füsttel telített, sötét pincében gyakorlatoztak a nyíregyházi hivatásos tűzoltók. A szimuláció szerint egy talajszint alatti helyiségben csaptak fel a lángok, egy…