Az egyik migráns a lengyel-belorusz határon el is mondja, hogy ő nem Lengyelországba, hanem Németországba akar menni.
️ Az ember néha arra gondol, hogy tényleg át kéne dobni őket, aztán legyenek el, csak az országból ne is jöhessenek ki. A németek maguknak akarták ezt.
/posztok.hu



A rezsicsökkentés eltörlése jobban fájna a szegényeknek.
Gyakori kritika a rezsicsökkentéssel szemben, hogy mivel minden háztartásra vonatkozik, a gazdagokat támogatja, a szegényeket pedig az "út…


💪🇭
