2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!
2010-ben Európában nálunk voltak a legmagasabbak az energiaárak. Most a legalacsonyabbak. Mégsem lehetünk nyugodtak, mert a múlt nem múlt el. Nézzétek!
Újabb remek térkép készült Európáról!
Az alábbi képen az látható, hogy az egyes európai országokban mi a domináns termelési ág. Jól látszik az autóipar dominanciája az egész kontinensen.
Bocsánat...
Nem mondom, hogy szeretném ha eltűnnél. De ettől még rajta van a listán...
Apropó Zuglóban nézte valaki?
Ez…
"Csak úgy" 


Mr. Tarlós... I don't feel so good
️