️Ha a főpolgi elkölt 50 milliárdot egy területre majd pár hét múlva csődöt jelent és azt mondja, hogy 50 milliárd a hiány akkor vajon hol a bibi
️
☝️Kezdődik…
️Már azt hittem az idén a dollársajtó nem hergel a magyar tenger ellen.
De nem okoznak csalódást
/posztok.hu





