Abszolút egyetértek Jobbulást felvetésével. A minősíthetetlen megnyilvánulásai miatt vissza kell venni Aranyosi Pétertől a Karinthy-gyűrűt.
️Ha a főpolgi elkölt 50 milliárdot egy területre majd pár hét múlva csődöt jelent és azt mondja, hogy 50 milliárd a hiány akkor vajon hol a bibi
️
/posztok.hu






