A Tisza egy rossz, ócska másolat. Másolják a Fideszt, a polgári körök mintájára Tisza szigeteket, a Nemzeti Konzultáció mintájára Nemzet Hangját, a Kormányinfó mintájára Magyar Infót csináltak. Semmi…
Ha holnap délben lesz füst, az mindenképpen fehér lesz, így meglesz az új pápa! Ha nem, akkor csak este jeleznek 7 óra körül!
Biztos bennem van a hiba, de én felháborítónak és nevetségesnek tartom, hogy ennyire hosszú lett az első forduló! #HaászRudolf
🤜Ütős csapat állt össze a jobboldalon. A régi arcok mellett mára új emberekkel is bővült a Megafon csapata. Velük erősebbek vagyunk mint valaha!
A célunk ugyanaz maradt: mindig a magyar érdek legyen…
Most éppen ez a kémény a világ legjobban figyelt kéménye. Én csak azt nem értem, hogy a Messiás Peti, hogyhogy nem ül ott a tetőn, átölelve a kéményt, hogy minden kamera őt mutassa?
Vagy ő lenne a…
/posztok.hu