Biztos bennem van a hiba, de én felháborítónak és nevetségesnek tartom, hogy ennyire hosszú lett az első forduló! #HaászRudolf
Ha holnap délben lesz füst, az mindenképpen fehér lesz, így meglesz az új pápa! Ha nem, akkor csak este jeleznek 7 óra körül!
/posztok.hu
A célunk ugyanaz maradt: mindig a magyar érdek legyen…





PR-akcióról van szó, vagy tényleg hajlandó lenne félreállni? 
Az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány 2025 tavaszán frissítette saját gazdasági és fejlettségi mutatóját, az Oeco-…
