Hajrá, magyar honvédek!
Tisztelni akarjuk a katonáinkat és fel akarunk nézni rájuk.
️Megfizethető és kellő mennyiségben rendelkezésre álló energiára van szükségünk! A megújuló erőforrások egyelőre nem elégségesek ehhez, az ellátásbiztonság alapja az atomenergia kell legyen. A V4 országok tegnap közös nyilatkozatban álltak ki az atomenergia mellett.
️Mi, magyarok, évek óta hangsúlyozzuk az EP-ben is, hogy az atomenergia környezetvédelmi szempontból fenntartható. Kiszivárgott hírek szerint úgy tűnik, hogy az Európai Bizottság is erre a belátásra fog jutni.
Hajrá, magyar honvédek!
Tisztelni akarjuk a katonáinkat és fel akarunk nézni rájuk.
Németországi utazásom másik fontos állomásaként miskolci egyetemi kuratóriumi társam, Marie-Theres Thiell asszony meghívására Iserlohnban a Campus Symposiumon veszek részt. A több mint tízéves múltra…
A Mandiner grafika-sorozatának következő része!
Mennyit vásárolhatok most és mennyit tudtunk 2010-ben:
️ gázolaj és
paprika
A kommenetlők kérésére ismét minimálbér. Sőt olvassátok a részleteket…
Erzsébet-nap holnap!
Ebből az alkalomból köszöntöttem a 102 éves Számadó Lászlóné Erzsike nénit otthonában a II. kerületben. A finom birkapörkölt előtt egy kis szíverősítővel koccintottunk!
Boldog…
A kormány döntött:
Péntek éjféltől zárt térben kötelező lesz a maszkviselés. 
Album Szarajevó
🟠 A Fidesz hűséges párt. Hű Magyarországhoz és annak népéhez, hű a magyar emberekhez.
Rabok voltunk és szabadok lettünk, majd újra harcolni kellett, sőt kell a szabadságunkért.
💪 A hidegháborútól…
A baloldali politika egy nap alatt meg tudná nyitni azt a határt, amelyet a kormány hat éve méterről méterre őriz.
🟠 "Nem fogjuk hagyni, ezért is kell győzni jövő tavasszal, és győzni is fogunk." -…