Erzsébet-nap holnap!
Ebből az alkalomból köszöntöttem a 102 éves Számadó Lászlóné Erzsike nénit otthonában a II. kerületben. A finom birkapörkölt előtt egy kis szíverősítővel koccintottunk!
Boldog névnapot, jó egészséget kívántam neki, és kívánok minden Erzsébetnek! 
/posztok.hu


Rabok voltunk és szabadok lettünk, majd újra harcolni kellett, sőt kell a szabadságunkért.
A baloldali politika egy nap alatt meg tudná nyitni azt a határt, amelyet a kormány hat éve méterről méterre őriz.



