"Éreznem kell, hogy egyedül vagyok, hogy mondhassam a többi embernek; “Anyukám mindig azt mondta…”, és büszke lehessek arra a rengeteg bölcsességre, amit tőled hallottam, de eddig nem értékeltem eléggé."
"Éreznem kell, hogy egyedül vagyok, hogy mondhassam a többi embernek; “Anyukám mindig azt mondta…”, és büszke lehessek arra a rengeteg bölcsességre, amit tőled hallottam, de eddig nem értékeltem eléggé."
Évek óta veszekszik az ellenzék Egerben, a polgármester pedig már csődről beszél!
A baloldal a szankciók pátján áll, nem a magyarok érdekeit képviselik.
Szégyen!
Biztos hallottak már páran az emberi százlábúról. Ez egy 2009-es holland horrorfilm, amelyben egy nyugdíjba vonuló, megkattant német (hát mi más? :)) sebészorvos, aki korábban sziámi ikreket…
Az energiaszankciók szemben állnak Magyarország alapvető nemzeti érdekeivel, a baloldal mégis támogatja őket. Ez azért lehet, mert külföldről finanszírozzák őket. Ez is téma volt a HírTV Vezércikkben.