Maximális szolidaritásomat fejezem ki a Mandinertől elküldött dolgozók iránt. Veletek vagyunk!
Újra 777 OFFLINE - ráadásul az elmúlt hetek egyik legfontosabb témájáról
️
Székely János és Fekete Károly püspökökkel beszélgetünk majd! Gyertek, álljunk ki együtt az életért!☝️
/posztok.hu
drop


