drop
Maximális szolidaritásomat fejezem ki a Mandinertől elküldött dolgozók iránt. Veletek vagyunk!
Maximális szolidaritásomat fejezem ki a Mandinertől elküldött dolgozók iránt. Veletek vagyunk!
drop
Van abban valami különösen visszataszító, amikor egész életedet kamuállásokban töltötted, majd szakmájukhoz értő embereket kérdezel fel, hogy soha nem dolgoztak
Ha nem engedték volna be a migránsokat, akkor vissza sem kellene küldeni őket!
A legújabb uniós terv ezer sebből vérzik, sem Franciaország, sem Spanyolország nem hisz ebben a megoldásban!
Vajon ki…
️Zsolti bácsi-ügy: ismét megszólalt és feljelentést tett Bangó Sándor egykori nevelője!
Utoljára!
Mozgásban van most minden.
A média is.
Erről fogunk beszélgetni csütörtökön, vagyis holnap!
Gyertek!
Ilyenkor kellene lemondani Péter bácsi!