Ilyen a kontroll nevű HAZUGSÁG propaganda gyár? Én nem tudom, döntsétek el! Gratulálok.......ti mit gondoltok ezekről? Írjátok meg kommentben. Köszönöm
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba…
Érsek atyát kérdeztük a zarándokvonaton: ,,Kiemelt szándékom nincs, elsősorban azt próbáltam nagyon komolyan venni, hogy lelki kísérőként, vezetőként fel kell készülni. Tehát próbáltam rákészülni, ráhangolódni és amennyire csak lehet a zarándoklatból teljes mértékkel, nyitottsággal kivenni a részemet."
/posztok.hu



️
