A sajtó csak kritikusan viszonyulhat a hatalomhoz,
a média őrkutya, amely csak ellenőriz,
a hatalom s@ggébe tilos bebújni,
a hatalmai pozícióban lévő politikusokkal nem szabad szimpatizálni, vagy akár kedvelni, szeretni őket.
Mindig gyanakvóan kell szemlélni a hatalmat.
A hatalom ugyanis rossz, megront, torzítja a személyiséget, természetéből fakadóan elnyomó, és gonosz.

Volt eddig.

De már elmúlt.

A hatalom immáron jó, felszabadít, lehet szeretni, kedvelni, sőt imádni.
A hatalomtól már lehet nedvesedni.

(Szárazon amúgy sem az igazi..)

A hatalmat már nem kell gyanakvóan szemlélni,
a hatalom nem ront meg, csak megjavít.
Mindent.
Éljen a hatalom, éljen az új világ, éljen a támogató újságírás.
Le a kritikusokkal, az őrkutyákkal, a mindent sz@rozókkal, a forradalom ellenségeivel!
Két láb jó, négy láb rossz!!

Balla György nagyon kiosztotta Magyar Pétert a parlamentben - ezt nézzétek!

“A Cosa Nostrában, ha valaki feldobja, elárulja vagy lehallgatja a társát, abból ritkán szokott miniszterelnök lenni.”
A teljes írás a klubban! Link a kommenteknél.

☝️☝️☝️Egyszer egy idős pap bácsitól hallottam azt a tippet, hogy ha irtózatosan idegesít egy embertársam és már szinte kicsúszna valami barátságtalan a számon, akkor azon minutumban mondjak el…

A legrosszabb időpillanat a hatósági árak eltörlésére - mi a furcsa kapcsolat az áram árával?

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média