Balla György nagyon kiosztotta Magyar Pétert a parlamentben - ezt nézzétek!
A sajtó csak kritikusan viszonyulhat a hatalomhoz,
a média őrkutya, amely csak ellenőriz,
a hatalom s@ggébe tilos bebújni,
a hatalmai pozícióban lévő politikusokkal nem szabad szimpatizálni, vagy akár kedvelni, szeretni őket.
Mindig gyanakvóan kell szemlélni a hatalmat.
A hatalom ugyanis rossz, megront, torzítja a személyiséget, természetéből fakadóan elnyomó, és gonosz.
Volt eddig.
De már elmúlt.
A hatalom immáron jó, felszabadít, lehet szeretni, kedvelni, sőt imádni.
A hatalomtól már lehet nedvesedni.
(Szárazon amúgy sem az igazi..)
A hatalmat már nem kell gyanakvóan szemlélni,
a hatalom nem ront meg, csak megjavít.
Mindent.
Éljen a hatalom, éljen az új világ, éljen a támogató újságírás.
Le a kritikusokkal, az őrkutyákkal, a mindent sz@rozókkal, a forradalom ellenségeivel!
Két láb jó, négy láb rossz!!
/posztok.hu
️



