VISSZATÉR A 777 OFFLINE - Székely János és Fekete Károly püspökökkel!
Nagy örömmel jelentjük be, hogy nagyon hamar újra 777 OFFLINE rendezvényt szervezünk, amelynek címe az "Az élet a tét!" - témája pedig az elmúlt hetek egyik legfontosabb közéleti kérdése, az életvédelem.
Beszélgetés többek között a "szívhangrendeletről", az egyházak álláspontjáról, az abortusz kérdéséről.
Két fővendégünk Székely János római katolikus püspök, az MKPK elnöke és Fekete Károly református püspök lesznek.
Emellett további pódiumbeszélgetést és tanúságtételt is szervezünk. Minden további információ, időpont és regisztráció hamarosan!
777 OFFLINE - újra együtt, veletek!
/posztok.hu
Szűk három héttel a választások, illetve két és fél hónappal az újabb fővárosi korrupciós ügy politikus gyanúsítottjainak tömeges őrizetbe vétele előtt kötött hároméves, 9 milliárd forintos…
️
Ha nem…
A háborúban edzett harci…




