Telefon a dunába.....
Zászlók a dunában.....
Remélem ugyan az történik: SEMMI!
Szűk három héttel a választások, illetve két és fél hónappal az újabb fővárosi korrupciós ügy politikus gyanúsítottjainak tömeges őrizetbe vétele előtt kötött hároméves, 9 milliárd forintos keretszerződést a XIII. kerületi önkormányzat a korrupciós ügyben érintett cégcsoport egyik vállalatával.
Az együttműködés nem új keletű, az viszont újdonság, hogy ezúttal más vállalat is indult a közbeszerzésen. A konkurens ajánlatát azonban érvénytelenítették, mivel „aránytalanul alacsony” árat adott meg. Közben tavaly még az előző, szintén 9 milliárd forintos szerződés keretösszegét is módosították, méghozzá lényegében éppen annyival, amennyit a szabályok még megengedtek.
Különös egybeesés, hogy a XIII. kerület polgármestere Tóth József, akinek a fia, Tóth Péter volt a Tisza kampányfőnöke, valamint jelenleg Magyar Péter nemzetbiztonsági tanácsadója. Vélhetően jól rálát a kerület ügyeire, hiszen korábban több kampányt is vezetett, köztük apjáét, a XIII. kerületet harminc éve vezető MSZP-s Tóth Józsefét is. Sőt, helyi képviselő is volt.
Mindez nem túl kedvező fejlemény annak a Magyar Péternek, aki a korrupciómentességet tűzte a zászlajára, és éppen ma kívánja ezt szimbolizálni a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal létrehozásának bejelentésével.
Telefon a dunába.....
Zászlók a dunában.....
Remélem ugyan az történik: SEMMI!
️
Ha nem…
️
A háborúban edzett harci…
"Rétvári Bence: lehet, hogy banánköztársaságban ilyeneket csinálnak, de Európában ilyen, hogy valaki a riválisát Alaptörvénybe vésve kizárja abból, hogy ellene még egyszer elinduljon a választáson,…
Találó, helytálló. 
Készítettem egy rövid, tényszerű összesítést arról, hogy állunk eddig. Add tovább és/vagy egészítsd ki!
Forrás: Mandula Viktor
Igazi patrióta💪Orbán Viktor Bécsben is népszerű
️
️
️ Az mindenesetre megnyugtató, hogy a parlamentben Magyar Péter mögött ülő Bódis Kriszta családtörténetében sokunkéhoz hasonlóan hemzsegnek az olyan epizódok, amelyekben egy külföldi eszme hazai…
HOPPÁCSKA!!!! 
Aki azt hiszi, hogy az ABSZOLÚT FILMSZÍNHÁZBAN csak látványos snittek készülnek, az nagyon nem figyel! 
Persze, a felszínen ezt látjátok: lobognak az új zászlók a hídon
, a Sándor-…