Azt láthattuk Mohácson, hogy a kormányoldal lendülete…
Ma van az öröm vasárnapja! Engedd, hogy a rózsaszín gyertya fénye a lelkedet is beragyogja. Lesd meg, milyen inspiráló adventi gondolat vár rád a 777-es kalendáriumban! 
👉 https://777blog.hu/adventinaptar/
Ez tény.
Alakul a helyzet!
Cáfolhatatlan.
☝️Lassan Ursula és Merz magára marad.
️Bulgária, Málta, Szlovákia, Csehország, Magyarország....akik már jelezték nem hajlandóak az unokákat is eladósítani, főleg nem az ukrán háborús maffia kedvéért. 
Nem véletlenül barátok Orbán Viktor és Babis!
️Ez a jobboldal és Ákos válasza a mocskosfideszezésre. Ők gyűlölködnek, uszítanak, mi meg megyünk a közös jövő felé!
Orbán Viktor: Ez egy rémálom volt, olyan mintha börtönben lettem volna! #hegy #mohács