Már megint a libsi mantra!
Cáfolhatatlan.
Cáfolhatatlan.
☝️Lassan Ursula és Merz magára marad.
️Bulgária, Málta, Szlovákia, Csehország, Magyarország....akik már jelezték nem hajlandóak az unokákat is eladósítani, főleg nem az ukrán háborús maffia kedvéért. 
Nem véletlenül barátok Orbán Viktor és Babis!
️Ez a jobboldal és Ákos válasza a mocskosfideszezésre. Ők gyűlölködnek, uszítanak, mi meg megyünk a közös jövő felé!
Orbán Viktor: Ez egy rémálom volt, olyan mintha börtönben lettem volna! #hegy #mohács
az EU "garanciái"
=
újabb ígéretek
Ciki.
Nem kell adót csalni.
Jól látom, kik voltak a tegnapi tiszás tüntetésen?
Jegyezzük meg: a baloldalon a végén MINDIG összenő, ami összetartozik. Tisza, DK, MSZP. Ezek ugyanazok. Együtt tüntettek, mert egy részvénytársaság.