Szerkesztőségünk az alábbi levelet kapta, amit most változtatások nélkül…
mindig meglepődöm, hogy a munkásőrök a mai napig rajta vannak a közösségi oldalakon
Az igazság tudatában az ellenzéknek azonnal bocsánatot kell kérnie! Morálisan megbuktak sokadjára!
Bite Zsolt elítéléséért mikor lesz végre baloldali tüncimünci helyesírási hibás táblákkal? 





NAGYON DURVA! Megszólalt Kónya Endre: Hallgattassék meg a másik fél is!
Kommentben a link