Pedofilia???
Hallgattassék meg a másik fél is. Érdemes végigolvasni. Balodali berkekben ez nem szokás, de itt lehetőség van az elítélt "pedofil" verziójának elolvasására is.
Mindenki vonja le a saját maga következtetését!
https://www.vadhajtasok.hu/2024/02/10/rendkivuli-megszolalt-konya-endre-hallgattassek-meg-a-masik-fel-is?fbclid=IwAR1ntVtdxcbjzUaCeQENuWssoe4F-s627JOyTVpYUu5y1lSK7gb5RG3l4G4
/posztok.hu

mindig meglepődöm, hogy a munkásőrök a mai napig rajta vannak a közösségi oldalakon



ezt a kérdést én is gyakran felteszem neki, de azért szeretem