Kelemen Hunor RMDSZ-elnök Debrecenben Orbán Viktorral!
#beszed #debrecen #orbanviktor #kelemenhunor #magyarok
Az ukránok abban bíznak, ha Tisza-kormány lenne, akkor soha többé nem kell megnyitni a kőolajvezetéket.
Az olcsó orosz energia a rezsicsökkentés garanciája. Ha nem lesz olcsó energia, ez évi egymillió forintba fog fájni minden családnak.
Mi ezt nem akarjuk! Ez is a választás tétje vasárnap!
/posztok.hu
Olyan narancs lesz az ország vasárnap, hogy a tiszások nyekkennek! 