Magyar hazafiak újra összeszedték a szɛmetet az Erzsébet hídról! 💪🇭
️Az összes szɛmetet összeszedték a magyar hazafiak az Erzsébet hídon, s visszavitték Karácsony Gergelynek 💪🇭🇺
Osszátok, hadd lássák, hogy vannak még igaz hazafiak, igaz férfiak Budapesten is! 
/posztok.hu



️



