Lehet, hogy Wass Albert helyett inkább ezzel kellene foglalkozzanak.
Bővenben erről a Kontroll írt, a link a kommentben ️
Görgess tovább!
Elszabadult a pokol Párizsban! Miután a Paris Saint Germain bejutott a budapesti Bajnokok Ligája döntőbe, a francia fővárosban nagyon sokan randalírozásba kezdtek!
☝️Orbán Viktornak újra igaza lett, amikor azt mondta, hogy az oroszokkal való kapcsolatot nem szabad megszakítani mert nem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő! Olaj nem jön a közel-keletről. Van egy olyan…
Rubovszky Rita helyett szivárványaktivistát kap az ország... A radikális lobbi már nem csak az utcán, hanem a kormányban is terjeszkedik. Elég volt! A magyar családok, a gyerekeink jövője a tét – nem…