Ma van az idősek napja, nem lehetünk eléggé hálásak a szépkorú budapestieknek, akik ilyen csodálatossá tették ezt a várost, akiknek köszönhetően mi itt…
„Az ember akkor öregszik meg, mikor mosolyog azon, amin valaha sírt, és nevet azon, amiért valamikor a fogát csikorgatta.”
(Móra Ferenc)
/posztok.hu







A történelem során először látogatott Magyarországra a Kongói Demokratikus Köztársaság elnöke.
Tegnap a Sándor-palotában köszöntöttük Félix Tshisekedi elnök urat.

