Szívből gratulálok minden díjazottnak
A mai napon Kiskunmajsán adták át a Bács-Kiskun Vármegyei Önkormányzat Közgyűlésének kitüntető díjait.
Nagy örömömre szolgál, hogy térségünkből ismét többen is átvehették a rangos kitüntetést!👏
️ Bács-Kiskun Vármegye Lakosságának Védelméért Díjban részesült:
Faddi József
Ossó János
️ Bács-Kiskun Vármegye Nemzetiségeiért Díjban részesült:
Balatinácz István
️ Bács-Kiskun Vármegye Nemzetközi Kapcsolataiért Díjban részesült:
Fekete András
Gratulálok a kitüntetetteknek!
/posztok.hu





Béke kell, bölcsőkkel és nem sírokkal teli világ!








