Nincs titok: együtt segítettük a magyar gazdaság növekedését!
17 év a térségünk szolgálatában
Nyugdíj előtti rendelkezési állományba vonult András István, a Bajai Rendőrkapitányság vezetője, aki több mint 17 évig dolgozott Baja és térsége közbiztonságáért.
Hálásan köszönöm Kapitány Úrnak az elmúlt időszakban végzett elkötelezett és fáradhatatlan munkáját, áldozatos szolgálatát, az elkövetkező évekhez pedig sok erőt és jó egészséget kívánok!
/posztok.hu

2️⃣0️⃣1️⃣5️⃣ óta mindent megteszünk a határok védelméért, amivel nem csak Magyarország, hanem egész Európa biztonságát szolgáljuk. 


Az ukrajnai háború első két hónapja megmutatta, hogy az EU nem rendelkezett összehangolt megközelítéssel hogyan támogassa az ukrajnai menekült tanulók iskolai és…



Újabb mérföldkőhöz érkezett a Zöld Busz Program! 