17 év a térségünk szolgálatában

Nyugdíj előtti rendelkezési állományba vonult András István, a Bajai Rendőrkapitányság vezetője, aki több mint 17 évig dolgozott Baja és térsége közbiztonságáért.
Hálásan köszönöm Kapitány Úrnak az elmúlt időszakban végzett elkötelezett és fáradhatatlan munkáját, áldozatos szolgálatát, az elkövetkező évekhez pedig sok erőt és jó egészséget kívánok!

Nincs titok: együtt segítettük a magyar gazdaság növekedését!

Gréczy Zsolt megpróbálta hazugságnak beállítani a háborús inflációt. Na, de sikerült?

Ameddig a konfliktus tart, addig a nemzeti kormány fő prioritása megvédeni a magyar embereket a háború káros hatásaitól minden lehetséges értelemben.

Brüsszel továbbra is szankciókban gondolkodik, miközben a közvetlen szomszédunkban háború zajlik, amely azontúl, hogy humanitárius katasztrófát jelent, gazdasági kihívásokkal és következményekkel is…

Újabb mérföldkőhöz érkezett a Zöld Busz Program!

🟣 5 darab elektromos busszal gazdagodott ma Veszprém város közösségi közlekedése a Klíma- és Természetvédelmi Akcióterv keretében.

🟣 Az új járműveket…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média