Én emelt fővel, büszkén sétálok a Karmelitánál. Nincs miért szégyenkezni! Mi igenis lemostuk azt a gyalázatot, amit rákentek a századok!
Közös munkánk eredménye:
Tizenegy éve adtuk át a Petőfi és Nagy-Pandúr-sziget közötti gyalogos- és kerékpáros hidat, valamint a Turisztikai Központot.
/posztok.hu


️ Több ezer kormánytisztviselő helyzete vált bizonytalanná, mivel az új kormány a munkavégzéssel kapcsolatos alapvetéseket sem fektette le!
️ Miközben kirakatpolitizálnak és gyűlöletet keltenek, az…

