Nagybaracskán voltunk Lázár János miniszter úrral, ahol az emberek egyértelműen elmondták azt, ami a napnál is világosabb, hogy a Tisza és Magyar Péter óriási kockázat a bácskaiak számára.
Most vasárnap fontos döntést hozunk. Arra kértünk, kérünk mindenkit, hogy menjen el szavazni és támogassa a Fideszt, mert a biztos választás most is a Fidesz!
Szívből gratulálok mindenkinek, akinek köszönhetően ma leleplezhettük ezt a csodás mellszobrot! Méltó emléket sikerült állítani Debrecen egyik valaha élt legkiválóbb művészének.
Hat éves koromban találkoztam először az istenadta tehetségű Tréfás György művész úrral, akinek mindig is Debrecen és a debreceni színház deszkái jelentették a világot.