Fábry Kornél atya hét évvel ezelőtt már volt a 777 OFFLINE vendége, akkor a papi hivatásának felismerését is elmesélte - még a "banyatank" is előkerült
☝
2024. január 23-án, a Pázmány ITK-n újra egy…
Az elmúlt évtizedek szédületes technológiai fejlődése az ember elméjét sem hagyta érintetlenül. Az új digitális eszközök óriási előnyökkel kecsegtetnek, ugyanakkor kedvezőtlenül befolyásolhatják a körülöttünk zajló folyamatok tudatos értelmezésének és feldolgozásának folyamatát.
👉Freund Tamás Széchenyi-díjas neurobiológus, a Magyar Tudományos Akadémia elnökével beszélgetett Békés Márton, a XXI. Század Intézet igazgatója:
Fábry Kornél atya hét évvel ezelőtt már volt a 777 OFFLINE vendége, akkor a papi hivatásának felismerését is elmesélte - még a "banyatank" is előkerült
☝
2024. január 23-án, a Pázmány ITK-n újra egy…
️Hol vesztettük el a teljes szuverenitásunkat?
️Kormányválság van, traktorok ezrei bénítják le Németországot és mi a legfontosabb problémája a német kancellárnak?!
Hát nem más, minthogy küldjünk…
Lengyelországnak nem kellett a Jog és Igazságosság, hát kapott helyette liberális köntösbe bújtatott kommunista diktatúrát.
Szomorú, de tekintsünk rá intő példaként
️
Novák Katalin szerdán kinevezte a Lánczi Tamást az Szuverenitásvédelmi Hivatal elnökévé. Gratulálunk! Libsik futás
Egy terrorpárti tüntetés Berlinben:
132 letartóztatás.
Napok óta tartó gazdatüntetés: én még egyről sem olvastam.


FELLÁZADTAK A NÉMETEK!
Reméljük el is fogadja! 