Mindig tudunk újat mutatni. Romentum. 

A mai progresszió eszméje az „új” feltétlen tiszteletébe ágyazódott bele, azonban az, hogy „ami új, az mindig jobb is, mint a régi”, nem feltétlenül igaz.
👉Az evolúció fogalma az elmúlt évtizedekben szinte szinonimaként merült fel a növekedéssel és a fejlődéssel, azonban tartalmát illetően közelebb áll a változáshoz, mint a haladáshoz.
Mindig tudunk újat mutatni. Romentum. 

"Hú, ezt elb@sztam..."
️
🏴 Terrortámadás Brüsszelben, késelés Franciaországban, elfogott terroristák Milánóban és az izraeli támadást ünneplő agresszív bevándorlók.
De nem kellene már ezt
valakinek
végre
megállítania

Hamarosan indul a Digitális állampolgárság program. Vagyis bármikor igazolhatjuk majd magunkat a mobilunkkal.
Este egy jó kis Vezércikk?
Bayer, Csizmadia és jómagam leszünk a műsor vendégei.
Csak szólok.
Egy csapat szomorú szurkoló – azt gondolhatnánk a képet látva, hogy vesztett a csapat, kimaradt a ziccer vagy megsérült egy kulcsjátékos.
Igen, ez lenne a normális reakció, ha látunk egy csapatnyi…
Mostantól mindig is éreztük, hogy Babos Tímea egy tehetségtelen sportoló...
Hello Hatvan! Itt is személyesen találkozunk a patriótákkal! 