Üvöltve röhögünk: A Momentum elnöke szerint a Dohány utcai zsinagógában „szentmisét” tartanak 





Az emberiség történetének és evolúciós folyamatának feltárása nemcsak a múlt kérdése, hanem a jelené, sőt még inkább a jövőé. Örökös változás és állandó alkalmazkodás jellemez bennünket, de egyre többször vetődik fel, hogy milyen irányba tartunk jelenleg és miként fejlődünk tovább?
Egyáltalán: tartunk még valamerre? Vajon milyen lesz a jövő embere: a megnyíló transzhumán perspektíva után engedünk-e a poszthumán kísértésnek?
👉Ezekre a kérdésekre kerestük a válaszokat a Mozgásban legfrissebb adásában, amely egyben a Mire készüljünk? című műsorsorozatunk nyitódarabja. A témában a XXI. Század Intézet adásának vendégei Böszörményi-Nagy Gergely, a Brain Bar jövőfesztivál alapítója és Lánczi András Széchenyi-díjas filozófus voltak.
/posztok.hu

A progresszívek nem gondolkodnak a határok megerősítésében, az pedig soha nem is jutott eszükbe, hogy hazánk ilyen irányú erőfeszítéseit támogassák.
Teljes hírelemzésünket a honlapunkon olvashatják,…



Az amerikai baloldal által pénzelt Karácsony Gergely egyetértett abban az amerikai baloldal által pénzelt Gulyás Mártonnal, hogy Orbán Viktort csak külföldi segítséggel lehet leváltani.
Micsoda…
ELSZIGETELŐDÖTT
