A magyar jobboldal húsz-harminc éve követi a többség stratégiáját, melynek középtávú eredményeképpen mostanra megszilárdult a nemzeti-konzervatív blokk, mint történelmi erő.

️Azért fontos az időhatárokat megállapítani, mert a többség stratégiája három szakaszból áll:

1️⃣Legközvetlenebb lépcsője a politikai többség megszerzése, amely 2010 óta folyamatosan adott.
2️⃣A következő fokozat a társadalmi többség elérése, amely a választási ciklusokon túl a fennálló rendszer széleskörű népi jóváhagyáságát jelenti
3️⃣Végezetül következik a kulturális többség kialakítása, amely a hosszútávú történelmi célokban való egyetemes egyetértést, sőt ezek aktív támogatását jelenti.

️ Nagycsütörtökön az esti szentmisével kezdetét veszi az egyházi év szent háromnapja, amikor is az Egyház megemlékezik az utolsó vacsoráról, Krisztus kínszenvedéséről, haláláról és feltámadásáról.…

A húsvéti jeges vödrös locsolás idő előtt jön azoknak az élelmiszerüzleteknek, akik nem tartották be az árstopos termékekre vonatkozó szabályokat.

Január 23-29. között összesen 468 üzletben kiemelt…

Német lap arról értekezik, hogy Ukrajnának is csatlakoznia kellene a NATO-hoz. A lap szerint ez visszatartó erő lenne Oroszországnak! Szerintetek ez mennyire tartaná őket vissza?
Az én véleményem az,…

Georgiai barátaink is hasonló kihívásokkal küzdenek, mint mi. Egyre nagyobb külső nyomásgyakorlás közepette próbálják megőrizni szuverenitásukat. Jól küzdenek, a kormány támogatottsága is stabil.…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média