Érdemes lenne elgondolkodni a nemzeti minimumon vagy pontosabban egy nemzeti maximumon.
️Mégiscsak felháborító, hogy az Európai Parlamentben a magyarországi baloldali képviselők írják a jelentéseket hazánkról és aktívan hozzájárulnak a brüsszeli támadásokhoz.
Lehet, hogy ideológiai szempontból nem értenek egyet a kormánnyal és az aktuális irányvonallal. De a magyar emberektől kapták a mandátumokat, ami azt kellene eredményezze, hogy mindent megtesznek a nemzet sikerességéért!
/posztok.hu



️
a szankciók működnek és az európai szolidaritás is
