Az Európai Unió intézményei és az európai progresszív baloldal vélhetően fokozni fogja a politikai nyomást, továbbra is zsarolni fogja Magyarországot, így kulcskérdés a Visegrádi Négyek fenntartása.

👉Érdekes folyamat figyelhető meg, ugyanis az egymástól eltávolodott lengyel és magyar kormányzatot részben a baráti kapcsolatok, részben pedig az unió nyomásgyakorlására adott immunreakció hozza újra össze.

Az Európai Unióban létfontosságú, hogy a V4-ek közösen tudjanak fellépni bizonyos kérdésekben, és kölcsönös alapon tudják egymást támogatni.
Főleg most, hisz úgy tűnik nem csak a lengyeleket, hanem hazánkat is tovább csuklóztatja Brüsszel.

Csepp a tengerben.

Mivel a jobboldal a legritkább esetben perli a baloldal propagandamédiumait, ezért az ilyen ítéletek is rendkívül ritkák. A baloldal ezzel szemben vesszőhibákért képes perelni, és…

Rákay Philip dollárbaloldalt leleplező videóját alig 36 óra alatt több mint 1 100 000-en nézték meg

...a FOS univerzum függetlenobjektív újságírói valószínűleg (a Telexen kívül) ebbe nem tartoznak bele…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média