A balliberális médiumok és pártok az elmúlt tíz év során rendre kárörvendő módon azt állították, hogy az Orbán Viktor vezette kormányzat külpolitikája „teljesen elszigetelte Magyarországot”. Narratívaépítésük azonban kudarcba fulladt, hiszen nemcsak, hogy nyoma sincs az elszigeteltségnek, hanem egyenesen Magyarország vált példamutatóvá egy sor kérdésben, például az unortodox gazdaságpolitika, a migráció vagy a családtámogatások terén.

Elemzésünk itt olvasható: https://www.xxiszazadintezet.hu/iranyado-lett-a-magyar-modell/

Katasztrófavédelem fejlesztése
👉Liberálisok! Ez itt mind "lopott pénz", ugye?

👉Friss hír: Minden elemében korszerűbb és modernebb épülettel gazdagodnak a pécsi tűzoltók, szerkezetkész az új laktanya.

Csak aztán el ne tévedj Péter, amikor a gazdihoz mész - avagy, ha nincs pénzed told meg egy oligarchával.

„Addig kavartam, amig Horn Gyulához ért a szavam”
(Bige László)

Márki-Zay Péter a Kék Szalag Rend…

️ A Magyarországon világhírű Herczeg Zoltán a diktatúra 11. évében megfejtette: “halálosan őszinte politikai beszéd”, “szélsőjobb csőcselék tört és zúzott”.
Nem, ezek a kiválóságok nem Feri emberei,…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média