A liberális demokrácia egyetlen legitim politikai rendként való felfogásának vége, az ideológia szavatossága lejárt, hiába nem hajlandó ezzel szembenézni az európai elit.
(Link a kommentben )

"Én vagyok Magyar Péter. A FÉRFI." Miért nem mindjárt ezt írtad magadra, te lúzer: AZ ÁLLAMFÉRFI ÉN VAGYOK! Mindkét kijelentésnek nagyjából hasonló a valóságtartalma, valahol a nullához konvergál...…

Berlinben már 700 ft felé kúszik a 95-ös benzin ára és mindeni tankol, mint az őrült mert napról napra emelkedik az ár a Közel-Keleti háború miatt. Már Damaszkuszban és Ammanban is 600 ft./liter árnál…

De nem kell megijedni! Volt már rosszabb is: 2022-ben még Bidenék is az egyesült ellenzék mögött álltak. De a magyarok őket is elzavarták

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média