Lázár János: Nincs miért lapítanunk, mert az elmúlt 15 évben több volt a jó, mint a rossz!
Európa ugyanis most kényszerül azzal a realitással szembesülni, amit elmulasztott azok alatt az évtizedek alatt, amiket egyfajta moralizálásba bújtatott álomvilágban való ringatózással töltött.
(Link a kommentben
)
/posztok.hu

