Jó hír: újraindul az endokrinológiai szakrendelés a Siófoki Kórházban! ☝️2023. szeptember 6-tól az endokrinológiai szakrendelés újra megkezdi működését. 👉Bár néhány hónappal ezelőtt az ellenzék azzal riogatott, hogy a Siófoki Kórházban szakrendelések és szakmák fognak megszűnni, ezzel szemben egy korábban megszűnt szakrendelés indul újra az intézményben. 👉Így a térségben élőknek a jövőben már nem kell Kaposvárra járniuk a szakrendelésre, a szolgáltatás Siófokon is elérhető lesz! 👉A szakrendelésre háziorvosi beutalóval lehet időpontot kérni szerdai napokra.
Micsoda meglepetés! Köszönöm Duda elnök úrnak a virágcsokrot és a többi elnöknek is a születésnapi köszöntést, amellyel Bukarestben a Három Tenger Csúcstalálkozó kezdetén leptek meg.