„Azért vagyunk a világon, hogy valahol otthon legyünk benne." - Tamási Áron
👍Negyedik alkalommal is megrendezték Karádon a Gyütt-Ment Találkozót, amelyre a régi és a leendő karádiakat is szeretettel várták.
🤝Köszönöm a meghívást! Sajnos kicsit korai időpontban tudtam csak részt venni az eseményen, de örülök, hogy idén is ott lehettem!
Hajrá, Karád!
/posztok.hu


️ 


, haza

Megvédjük a munkahelyeket.